Posłuchaj jak reklama, marketing, moja pomoc zmienia biznesy...

~Karolina

“Chciałabym Wam z całego serducha polecić kursy oraz współpracę z Karoliną (…) Gdyby nie ona moje marzenia by się nie spełniły (…) Na początku września przeniosłam się do mojego wymarzonego studia. (…)

~Monika

“Reklama to jest coś fantastycznego (…) w tym roku postawiłam na reklamy i to był strzał w 10, 90% zapisów na Mini Sesje Świąteczne mam z reklam, dzięki Karolinie (…) Jeśli ktoś się zastanawia czy warto, to warto! (…) Reklama potrafi zdziałać cuda (…) zapytań z reklam jest bardzo dużo (…)”

 

~Ola

“Z całego serca polecam Wam kurs Karoliny, który odmienił moje życie jako fotografa. Już od pierwszych reklam i wdrażania zauważyłam przeogromną różnicę. Teraz praktycznie codziennie mam nowych klientów (…) cały czas mam od niej wspaniałe wsparcie (…) kurs działa wspaniale, przynosi mnóstwo klientów, robi zoomy, odpowiada na pytania (…) Są to najlepiej zainwestowane pieniążki „

~Ola

“(…)Jestem szczęśliwa (…)to wszystko dzięki Karolinie, z którą postanowiłam stawiać swoje pierwsze kroki (…) Czuję się spokojniejsza w tym co robię (…) A mój biznes wyskalował 5-krotnie. Jeśli zastanawiasz się dziś czy zgłosić się na jej kurs.. (…) nie zwlekaj (…) Dziś wiem, że była to doskonała decyzja

~Klaudia

“Chciałabym Wam polecić Karolinę Błaszkiewicz i jej kurs marketingowy(…) nauczysz się jak tworzyć reklamę na fb, ale nie tylko, nauczycie się jak rozmawiać z klientami, wyceniać sesje (…) reklama potrzebuje czasu a klienci przychodzą z tej reklamy nawet po kilku miesiącach, zwrot kosztów gwarantowany (…) Polecam!”

 

~Sylwia

“Kurs Mamy Promocji Biznesu – zdecydowanie polecam. Dlaczego? Ponieważ to kombajn wiedzy (…) wparcie jakie daje Karolina to niesamowita osoba (…) Polecam każdemu! „

~Milena

“Jestem po 1 dniu Mini Sesji (…) Nie wierzyłam w siłę reklamy, ale postanowiłam zaufać Karolinie i nie zawiodłam się (…) Mój kalendarz zapełnij się bardzo szybko (…) polecam każdemu! Zarówno współpracę jak i kupno kursu (…) Kurs jest przystępny dla każdego (…)”

 

~Ola

“Zakup kursu Karoliny był najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć dla swojego biznesu. Dzięki nauce reklam, naprawdę skutecznych reklam i obsługi klienta w tym roku pobiłam rekord zapisanych sesji. Karolina poza samym kursem jest nieocenionym wsparciem (…) poleciłam już kurs wielu swoim znajomym fotografom, polecam serdecznie również Tobie”

 

~Monika

“Cześć, od pół roku jestem szczęśliwą posiadaczką kursu Karoliny (…) i z całego serca chcę Ci go polecić (…), dlatego że jest tam wszystko czego potrzebujesz (…) Jest tam ogrom wiedzy (…) ten kurs opowiada na wszystkie aspekty, które są wiązane z firmą, a dodatkowo Karolina służy swoim swoim wsparciem (…) Jestem szczęśliwa, że zainwestowałam w ten kurs, zainwestowałam w siebie

~Ola

“(…)Jak kurs wpłynął na mój biznes (…)Pierwsza reklama dała mi dużo wiadomości, ale mało zapisów. Po 2 tygodniach odezwałam się do Karoliny (…) i po jej zmianach od 3 miesięcy mam z reklamy dużo nowych klientów (…), Jeśli zastanawiasz się czy warto to na moim przykładzie mogę powiedzieć, że TAK”

~Kasia

“Dzięki kursowi u Karoliny mogłam poznać mega dużo moich nowych klientów, którzy przychodzą do mnie już kolejny raz na sesję. Nauczyłam się jak dopierać dobre grupy docelowe (…)”

 

~Justyna

„Bardzo bym chciała polecić kurs Mamy Promocji Biznesu (…) Są w nim bardzo fajne zoomy sprzedażowe i reklamowe (…) Cała wiedza jest na bieżąco aktualizacja i zawsze możemy zwrócić się o pomoc (…)”

 

~Basia

“Karolina pomogła zmienić moje myślenie (Basia zaczęła pisać rozbudowane posty oraz działać na Instagramie) Karolina pomogła mi ustawić fenomenalnego chatbota oraz reklamy (…) współpracuję z Karoliną od listopada (2020) i działamy dalej”

~Monika

“To był pierwszy raz kiedy korzystałam z płatnych reklam (…) zaskoczyło mnie to, że codziennie miałam kilkanaście, kilkadziesiąt zapytań o sesje zdjęciowe,  (…) współpraca z Karoliną to jest strzał w dziesiątkę!”

 

~Kasia

Kiedy poznałam Karolinę stałam w miejscu (…) Ona dała mi takiego kopniaka. (…) Zaczęło się dużo dziać! Mój kalendarz zaczął się zapełniać. Często mam sesje codziennie a nawet dwie. 

 

~Dominika

“Nie byłam zadowolona z ilości zleceń fotograficznych, dlatego postanowiłam zwrócić się do specjalisty i to była najlepsza rzecz, którą mogłam zrobić. Wszystkie wolne terminy na sesję zostały zapełnione.(…) Efekty są super, Wasz kalendarz będzie pękał w szwach…”

~Alicja

(…) z 9 sesji w miesiącu (…) zdecydowałam się na współpracę z Karoliną. To był strzał w dziesiątkę! (…) Po miesiącu współpracy zapisało się 28 osób na różne sesje i pakiety.  (…) z etapu gdzie myślałam, że zamknę studio przeszłam na szczęśliwą i spełnioną fotograf.(…) Ja jestem mega zadowolona!

~Aldona

(…) Karolina pomogła mi pozyskiwać nowych klientów w nowym miejscu (…) Karolina pomaga w wielu kwestiach np. przy zablokowanym koncie 

Naucz się Marketingu i Sprzedaży w Branży Fotograficznej

Aplikuj do półrocznego programu Mentoringowego

Zobacz jakie efekty uzyskują moi kursanci oraz klienci

Opinia kurs marketing fotografów
Opinia kurs marketing fotografów

Naucz się Marketingu i Sprzedaży w Branży Fotograficznej

Aplikuj do półrocznego programu Mentoringowego